Valensija pala protiv Alavesa (VIDEO)

Fudbaleri Valensije poraženi su, u okviru 24. kola španske La Lige, od Alavesa u gostima sa 2-1.

Valensija nije iskoristila veći posed lopte, u utakmici koju su obeležili žuti kartoni (ukupno 7) i prekidi, zbog kojih je utakmica produžena čak 7 minuta.

Poveli su domaći golom Louma u 14. minutu, koji se našao na pravom mestu nakon što je prvobitno golman gostiju sjajnom reakcijom odbranio udarac glavom Gonzala Eskalantea.

Ovim golom je postavljen i rezultat na poluvremenu, ali ispostaviće se i da je to bio jedini pogodak iz igre.

U 62. minutu došlo je do poravnanja rezultata sa bele tačke, u režiji Gonzala Guedesa. Tome je prethodilo igranje rukom igrača Alavesa u svom šesnaestercu.

Na isti način, međutim, tim sa Mestalje je i ostao bez ijednog boda, kada je u 76. minutu Hoselu na isti način, iz jedanaesterca, doneo pobedu svom timu. Penal je dosuđen zbog faula Junusa Musaha.

Valensija je trenutno na 12. poziciji tabele sa 30 bodova iz 24 utakmice, dok je Alaves na isto toliko mečeva sakupio 20 bodova i nalazi se na lošem 18. mestu.

Tadić promašio penal, Olimpijakos ispisao istoriju!

Fenerbahče je večeras na svom terenu dočekao Olimpijakos. Viđena je još jedna neizvesna utakmica posle 3:2 za Grke u...