Trener Pari sen Žermena nakon pobede: Osetio sam dve stvari

Fudbaleri Pari Sen Žermena imaju prednost protiv Reala u Ligi šampiona posle prvih 90 minuta. Pobedonosni gol postigao je Kilijan Mbape u nadokandi vremena.

Trener Pari Sen Žermena Maurisio Poketino bio je zadovoljan zbog pobede svog tima ali je doživeo i malu neprijatnost na kraju meča. Prilikom proslave gola Mbapea došlo je do povrede

-Osetio sam dve stvari. Prva je radost, a onda je Paredes potrčao ka meni i udario sam nosom u njegove grudi. I pomislio sam da sam ga slomio. Pozvao sam doktora i rekao mu, ‘mislim da sam slomio nos’. Nosio sam masku i pomislio sam da je došlo do preloma, rekao je Poketino.

Definitivno PSŽ je bio bolja ekipa, promašili su penal, ali su uputili i 21 udarac ka golu protivnika

-Ovo je samo prvih 90 minuta, moramo biti pozitivni. Kažem, u redu, igramo dobro 90 minuta bolje od Reala. Zašto ne bismo bili bolji od njih i za tri nedelje u Madridu? Radi se o građenju sadašnjosti i budućnosti. Kada postignete gol, naravno, odmah je bolje, ali sam svejedno bio zadovoljan i kod 0:0, dodao je Argentinac

Bivši fudbaler Zvezde het-trikom vodi tim ka tituli (VIDEO)

Veoma uzbudljiva šampionska trka vodi se u fudbalskom prvenstvu Crne Gore, gde je Dečić nedavno došao do prednosti, koju...