Neverovatno: Veliki favorit završio učešće na INDIJAN VELSU

Treći teniser sveta Aleksander Zverev eliminisan je sa Mastersa u Indijan Velsu. Od njega je bio bolji 39. teniser sveta Tomi Pol u tri seta sa 6:2, 4:6, 7:6 (2).

Ovim porazom Zverev je izgubio svaku šansu da se bori za prvo mesto na ATP listi. Zverev je pre zaradio uslovnu kaznu od strane ATP-a nakon scena u Akapulku gde je reketom udarao u sudijsku stolicu, a izgleda da posle tog događaja ni na terenu mu ne ide baš najbolje.

Meč ova dva rivala je trajao dva sata i 19 minuta, a Pol nastavlja takmičenje protiv Aleksa De Minaura koji je u dva seta pobedio Australijanca Milmana.

STIGAO NA MARAKANU: Mitrović gleda Partizan

U 173. večitom derbiju Fudbaleri Crvene zvezde dočekuju Partizan. Domaćini imaju sedam bodova viška pred ovaj prvenstveni duel. Crno-beli će to...