BUNDESLIGA: Nova pobeda Štutgarta, važan trijumf Herte

U okviru 27. kola Bundeslige fudbaleri Štutgarta savladali su Augsburg rezultatom 3:2.

Prednost gostima doneo je Han već u šestom minutu. Poravnao je Anton u 44, ali samo minut kasnije Gregoršič je precizan za Augsburg.

Gosti su čuvali prednost sve do 79. minuta kada je izjednačio Marmuš. Pobedonosni gol za Štutgart postigao je Tijago u 85. minutu.

Važan trijumf ostvarila je Herta koja je savladala Hofenhajm rezultatom 3:0. Strelci za pobednički tim bili su Štark u prvom i Belfodil i Tusar u drugom poluvremenu.

U okviru 27. kola Majnc je sa četiri gola ispratio Arminiju, dok je duel između Grojter Firta i Frajburga završen je 0:0.

Bivši fudbaler Zvezde het-trikom vodi tim ka tituli (VIDEO)

Veoma uzbudljiva šampionska trka vodi se u fudbalskom prvenstvu Crne Gore, gde je Dečić nedavno došao do prednosti, koju...