Bajern osigurao titulu pobedom nad Borusijom! (VIDEO)

Fudbaleri Bajerna po 10. put uzastopno su postali šampioni Bundeslige pobedom protiv drugoplasirane Borusije iz Dortmunda sa 3-1.

Tako sada velikan iz Minhena na prvom mestu ima 75 bodova, 12 više od današnjeg rivala i jasno je da je tri kola pre kraja obezbedio šampionsku titulu.

Bavarci su poveli u 15. minutom efektnim golom Serža Gnabrija, nakon što mu je Leon Gorecka prosledio loptu glavom nakon kornera.

Levandovski je posle kontranapada duplirao prednost u 34. minutu, a sa tim rezultatom se otišlo i na pauzu.

Posle povratka na teren ubrzo su Milioneri izjednačili, kada je sa penala precizan bio Emre Čan. Tome je prethodio faul Džošue Kimiha u šesnaestercu Bajerna.

Konačan rezultat postavio je Džamal Musijala u 83. minutu, nakon što je lopta došla do njega usled gužve u šesnaestercu.

Gocić pred Crvenu zvezdu: Respekt i priprema za Ligu šampiona!

Derbi meč poslednjeg kola ligaškog dela domaćeg vaterpolo šampionata igra se na bazenu SC "11. april" u subotu od...