TITULA OVERENA NA NEUBEDLJIV NAČIN: PSŽ remizirao sa Lansom, evrogol Mesija (VIDEO)

Fudbaleri Pari Sen Žermena overili su titulu šampiona Lige 1, ali ne baš u velikom stilu, posle remija na Parku prinčeva protiv Lansa od 1-1.

Posle ispadanja od Real Madrida u osmini finala Lige šampiona, u redovima Svetaca nemaju puno volje pri kraju sezone, s obzirom na to da su već ubedljivo vodili u prvenstvu, u kom su ionako izraziti favorit.

Domaćina je do prednosti doveo Lionel Mesi u 68. minutu pravm evrogolom, posle dodavanja Nejmara.

Ipak, čak nisu uspeli ni tu prednost da održe novi šampioni Francuske, pa je u 88. minutu sedmoplasirani tim prvenstva izjednačio golom Korentina Žana. Njemu je ostalo samo da ubaci loptu u mrežu posle akcije sa leve strane i dodavanja Makada.

PSŽ četiri kola pre kraja ima 78 bodova, 16 više od drugoplasiranog Marselja, koji ima i utakmicu manje.

Ataman siguran: Bolji smo od Makabija

Košarkaši Panatinaikosa savladali su Makabi u okviru drugog susreta četvrtfinalne serije. Sada slede dva okršaja u Beogradu – 30....