Napoli ubedljiv protiv Sasuola, Verona bolja od Kaljarija (VIDEO)

U okviru 35. kola Serije A, fudbaleri Napolija su ubedljivo savladali ekipu Sasuola rezultatom 6:1.

Domaći su postigli četiri gola u razmaku od 14 minuta i već do 21. je vodio sa 4:0. Pogađali su Kalidu Kulibali, Viktor Osimen, Irving Lozano i Dris Mertens.

U nastavku meča Mertens je pogodio još jednom, zatim i Rahmani u 80. minutu za 6:0

Utešni gol za razbijeni tim Sasuola je postigao Maksim Lopes u 87. minutu.

Napoli je treći na tabeli sa 70 bodova, dok je Sasuolo deseti sa 46 bodova.

Verona je u gostima slavila protiv Kaljarija rezultatom 2:1.

Antonin Barak u osmom i Djanluka Kaprari u 44. minutu su doneli Veroni 2:0 na poluvremenu, dok je konačan rezultat postavio Žoao Pedro u 57. minutu.

Nakon ove utakmice Verona je na 9. mestu italijanske Serije A, dok je Kaljari 17.

Bandović nakon plasmana u finale Kupa: Zaslužili smo!

Fudbaleri Vojvodine savladali su ekipu Radničkog u Kragujevcu i plasirali se u finale Kupa Srbije. Trener Novosađana Božidar Bandović rekao...