ŠAMPION ISPUSTIO POBEDU: Strazbur u goleadi remizirao sa PSŽ-om u borbi za Ligu šampiona (VIDEO)

Fudbaleri Strazbura uspeli su da sustignu dva gola manjka i da ostvare remi na svom terenu protiv novog šampiona Pari Sen Žermena, pošto je utakmica 35. kola Lige 1 završena rezultatom 3-3.

Domaćinu je radost doneo Kevina Gameiro već u 3. minutu, ali je onda usledio veliki preokret. Do poluvremena je Kilijan Mbape izjednačio na 1-1 golom u 23. minutu, a potom asistencijom za Ašrafa Hakimija i novim pogotkom u roku od samo 4 minuta svoj tim doveo do prednosti od 3-1.

Kada se činilo da će rutinski završiti ovaj duel, Marko Verati je u 78. minutu loptu smestio u mrežu svog tima, a oduševljenje na stadionu u Strazburu doneo je Entoni Sasi u prvom minutu zaustavnog vremena. On je posle centaršuta Dimitrija Linarda odlično odreagovao i postavio konačan rezultat.

Strazbur sada na 5. mestu ima dva boda manje, ali i utakmicu više od Rena i i Monaka koji se nalaze na mestima ispred na tabeli Lige 1, a da bi se plasirali u kvalifikacije za Ligu šampiona morali bi da zauzmu 3. poziciju.

SERIJA A: Salernitana i matematički ispala, Frozinone pobegao iz zone ispadanja (VIDEO)

U prvom meču 34. kola Serije A, Frozinone je savladao Salernitanu 3:0. Ekipa sa juga Italije je ovim porazom i...