LIGA ŠAMPIONA: Blickrig Liverpula slomio Viljareal (VIDEO)

Viljareal – Liverpul 2:3 (2:0)

Dia 3′, Kokelan 41 – Fabinjo 62′, Dijas 67′, Mane 74′

Ukupno 2:5

Fudbaleri Liverpula, prvi su finalisti ovogodišnje Lige šampiona.

I u drugom duelu, slavili su protiv Viljareala. Dovoljno im je bilo jedno poluvreme da prestignu dva gola manjka.

Igraći Žute podmornice su krenuli agilno, i već su preko Bulaeja Die poveli u 3. minutu.

Potom je Pareho mogao da anulira rezultat iz prvog meča, ali je u 12. minutu bio neprecizan.

Domaći su bili agresivniji na samom početku, želeći da što pre stignu prednost iz Liverpula.

Redsi se muče da uspostave ravnotežu.

Viljareal je to iskoristio, i u 41. minutu poravnao rezultat u dvomeču.

Strelac je bio Frensis Kokelan.

U nastavku se vodila žestoka borba, a Liverpul je smanjio u 62. minutu preko Fabinja.

Ekspresno su stigli do izjednačenja pet minuta kasnije preko Luisa Dijasa.

Ekipa Jirgena Klopa, stigla je do potpunog preokreta u 74. minutu, a strelac je bio Sadio Mane.

U finišu je Viljareal ostao bez dvostrukog asistenta Etijena Kapuea, koji je dobio drugi žuti karton.

Viljareal je tako, i u drugom polufinalu Lige šampiona poražen od engleskog kluba.

Redsi očekuju ishod sutrašnjeg meče između Reala i Mančester sitija, gde “Građani” imaju prednost od 4:3.

Finale se igra 28. maja na stadionu “Francuska” u Parizu.

ABA LIGA NAJAVILA POLUFINALE: Mega na Zvezdu, postavili jedno pitanje pred okršaj

Košarkaši Mege plasirali su se u polufinale ABA lige. I to nakon dve ubedljive pobede protiv Cedevita Olimpije. Sada im je...