KUP SRBIJE: Zvezda pregazila Novi Pazar, večiti derbi za titulu!

Crvena zvezda – Novi Pazar 8:0 (5:0)

Ben 6′, Ohi (p.) 12′, 20, Pavkov 15′ , Ivanić 23′, Stanković (p.) 58′, 89′, Stanić 81′

Crvena zvezda: Borjan , Pićini, Pankov, Dragović (od 62′ Gobeljić), Rodić (od 46′ Radulović),Ben, Kanga, Ivanić (od 62′ Stanić), Srnić (od 46′ Stanković), Ohi (od 46′ Motika), Pavkov

Novi Pazar: Vujanac, Vlajković (od 46′ Kiković), Zimonjić, Rubežić, Joksimović (od 46′ Pavišić) ,Lončar, Delimeđac, Islamović (od 46′ Mihailović), Čečarić, Jović (od 70′ Trtovac), Dimić

Fudbaleri Crvene zvezde, plasirali su se u finale Kupa Srbije ubedljivom pobedom nad Novim Pazarom. Već nakon prvih 25. minuta duela, pitanje pobednika je bilo rešeno. Drugu godinu za redom, igraće se večiti derbi u duelu za trofej.

Domaćini su već u 2. minutu imali prvu šansu. Dragović je šutirao preko gola.

Ipak, Zvezda je do vođstva došla u šestom minutu. Gol je postigao Ben na asistenciju Mirka Ivanića.

Već u 12. minutu, duplirali su vođstvo. Omoižuanfo je bio precizan iz jedanaesterca, jer je prethodno igrač Pazara igrao rukom posle njegovog šuta.

Tri minuta kasnije, i Pavkov se upisao u strelce za ubedljivih 3:0. Pored gledanja VAR snimka, priznat mu je pogodak.

Rapsodiju Zvezde, nastavio je Omoižuanfo donevši visokih 4:0 nakon prvih 20 minuta igre. Iskoristio je nesporazum golmana Vujanca sa svojim defanzivcem Zimonjićem.

Domaćin se tu nije zaustavio, i tri minuta kasnije je postigao peti gol. Posle asistencije, pogodio je i Mirko Ivanić.

Nakon toga, utihnuo je nalet Zvezde. Na poluvremenu, vodili su sa velikih 5:0.

I u nastavku, izabranici Dejana Stankovića nisu posustali u tempu igre želevši da postignu još golova. U tome su i uspeli u 58. minutu. Prvenac u seniorskom timu, postigao je mladi Nikola Stanković (19) iz penala.

Nakon toga, ponovo se ušlo u mirniji ritam, koji je svojim pokušajem prekinuo Kanga. Šutirao je u 76. minutu preko gola.

Zvezda je postigla i sedmi pogodak preko Petra Stanića u 81. minutu. Uz Pavkova i Ivanića, i on je pogodio sa distance.

U 89. minutu, Nikola Stanković je postigao svoj drugi, a ukupno osmi gol za crveno bele na ovom meču. To je bio i konačan rezultat.

Finalni meč kupa, Partizan i Crvena zvezda će igrati 26. maja a crveno beli brane titulu.

SPEKTAKULARAN BONUS U MERIDIANU: Preuzmi 4.000 dinara i pokreni zabavu!

Vreme je za zabavu! Volite slot igre i online klađenje? Na pravom ste mestu! Meridian sve novajlije časti spektakularnim bonusom dobrodošlice...