KRAJ JEDNE ERE: Rutinska pobeda Napolija na Insinjeovom emotivnom oproštaju (VIDEO)

Fudbaleri Napolija rutinski su sa 3-0 slavili na gostovanju Speciji u poslednjem kolu italijanske Serije A.

Za to im je bilo potrebno samo poluvreme, ali je utakmicu obeležio oproštaj Lorenca Insinjea od dresa u kom je izgradio svoje ime i postao legenda kluba.

On će od leta igrati za Toronto u MLS ligi, a na ovom meču je u igru ušao u 67. minutu, kada je zamenio Matea Politana.

Upravo je Politano već u 4. minutu doveo svoj tim do prednosti preciznim šutem sa ivice šesnaesterca posle prodora.

Na 2-0 povisio je Pjotr Zjelinski kada je iskoristio gužvu u šesnaestercu i natrčao na odbijenu loptu.

Posle duplog pasa na malom prostoru sa Andrea Patanjom, konačan rezultat je već u 36. minutu postavio Dijego Deme.

Već je bilo jasno da će Napoli sezonu završiti na 3. mestu i vratiti se u Ligu šampiona, ali bez šansi za Skudeto u borbi sa, ove sezone neumoljivim, milanskim velikanima.

Specija sa druge strane završava na 16. poziciji, pa je tako obezbedila nastup u elitnom društvu i sledeće sezone.

Ten Hag: ” Izvinite , ja sam gledao drugačiju utakmicu”

Fudbaleri Mančester Junajted su na svom terenu dočekali poslednjeplasirani Šefild junajted i slavili su rezultatom 4:2 (1:1). Slavni klub je dva puta gubio u...