Joveljić ispisao istoriju američke MLS lige (VIDEO)

Srpski fudbaler Dejan Joveljić odigrao je odličnu utakmicu i ispisao istoriju američke MLS lige. Njegov tim EL-EJ Galaksi pobedio je Ostin rezultatom 4:1.

Joveljić je postao prvi igrač u istoriji MLS-a koji je ušao sa klupe i učestvovao u četiri gola svoje ekipe. On je na utakmici postigao dva gola i dva puta je bio asistent.

Napadač je ušao na teren umesto Grandsira u 57. minutu igre i onda je usledio njegov šou. Asistirao je slavnom meksičkom napadaču Ćićaritu u 61, zatim je postigao golove u 64. i 88. minutu, a onda još jedna asistencija za Alvaresa u 90. minutu meča.

Pogledajte

UZBUNA U CRNO-BELOM TABORU: Hitan sastanak u Partizanu!?

Nakon poraza od TSC-a 2:1 u 32. kolu Superlige Srbije sastaće se Upravni odbor FK Partizan, javlja MaxBet Sport.  Kako javlja...