Crvene zvezda pred kraj obezbedila remi sa Domžalama

Crvena zvezda – Domžale 1:1 (0:1)

Crvena zvezda: Borjan, Pićini, Dragović, Eraković, Rodić ,Kangva, Kanga ,Bukari, Katai, Ivanić , Pavkov

Šampion Srbije Crvena zvezda odigrala je drugi meč na pripremema u Sloveniji protiv Domžala 1:1.

Prvo poluvreme je završeno u deficitu za crveno-bele pošto je gola za slovenačku ekipu postigao Ivan Durdov. Ipak, to je deo igre kojim Stanković i može biti zadovoljan s obzirom da su njegovi izabranici napravili veliki broj prilika.

Posebno je dobru partiju pružio Osman Bukari koji je pokazao da će svojom brzinom biti veliki adut u napadu.

Drugo poluvreme je bilo umnogome suprotnost u odnosu na prvi deo. Igralo se dosta sporo i nije bilo velikih prilika. Oba trenera su iskoristili priliku da zamene čitave postave i da isprobaju što više igrača.

Kada se islilo da će Domžale odneti pobedu u ovom meču, Crvena zvezda je stigla do izjednačenja.

Veljko Nikolić je odličnim dodavanjem uposlio Slavoljuba Srnića na boku, a on je u kaznenom prostoru pronašao mladog Vladimira Lučića koji je poravnao rezultat, što se ispostavio i kao konačan ovog susreta.

LŠ: Borusija brani minimalac u Parizu (VIDEO)

U prvom meču drugog polufinalnog duela u Ligi šampiona, fudbaleri Borusije Dortmund su savladali na Vestfalenu PSŽ 1:0. Jedini gol...