LIGA NACIJA: Poznato kada Srbija igra za polufinale

Odbojkašice Srbije, plasirale su se na završni turnir Lige nacija u Ankari.

Poznato je i kada će igrati svoj duel četvrtfinala protiv selekcije SAD-a.

Taj susret je na programu u sredu 13. jula od 17:30 časova.

Ukoliko budu uspešne, naše dame će igrati sa pobednikom meča Brazil – Japan u polufinalu.

Regularni deo, Srbija je završila kao sedmoplasirana.

Povezani članci