Debakl Čukaričkog na Banovom brdu, remi Mladosti i Spartaka

Pored ubedljive pobede Partizana u Ivanjici, danas su odigrane još dve utakmice 1. kola Superlige Srbije.

Čukarički je doživeo neprijatno iznenađenje na samom početku, pošto je na svom terenu ubedljivo poražen od TSC-a sa 4-1.

Gosti su vodili na poluvremenu posle gola Gorana Antonića u 35. minutu.

Delovalo je da će sve po Čukarički krenuti na bolje kada je 18-godišnji Mihajlo Spasojević poravnao rezultat u 53. minutu, ali je usledio šok.

Tek dva minuta kasnije ponovo je golman Novak Mićović vadio loptu iz mreže posle gola Nemanje Stojića, pa se tako prednost ekspresno vratila na stranu gostiju.

Nedugo potom, u 61. minutu, Mihajlo Banjac je već povisio na 3-1, a konačan rezultat postavio je Slobodan Stanojlović u drugom minutu zaustavnog vremena, kada je već i bilo jasno ko će izaći kao pobednik.

U Lučanima je bilo mnogo manje efikasno, gde je domaća Mladost remizirala sa subotičkim Spartakom 1-1.

Zahvlajujući golu mladog Luke Bijelovića u 40. minutu gosti su imali minimalnu prednost na poluvremenu. Ipak, iskusni Milan Bojović je sa penala poravnao rezultat u 69. minutu, koji se ispostavio i kao konačan.

Gocić pred Crvenu zvezdu: Respekt i priprema za Ligu šampiona!

Derbi meč poslednjeg kola ligaškog dela domaćeg vaterpolo šampionata igra se na bazenu SC "11. april" u subotu od...