VEOMA NEEFIKASNO: Samo jedan gol na tri superligaška meča!

Pored pobede Crvene zvezde u Lučanima, večeras su odigrane još tri utakmice 3. kola Superlige Srbije u fudbalu, a jedini gol viđen je na meču u kom je Čukarički minimalnim rezultatom savladao Napredak.

Presudio je pogodak preiskusnog 37-godišnjeg Darka Puškarića u finišu poluvremena, odnosno 43. minutu, na Banovom brdu.

Na krovu u izjednačenoj utakmici nisu viđeni golovi u duelu domaćeg Voždovca i novosadske Mladosti GAT, ali zato jeste čak sedam žutih kartona, što dovoljno svedoči o kvalitetu utakmice.

Bez golova je odigrao i drugi novosadski superligaš. Vojvodina i Spartak iz Subotice su na Karađorđu remizirali u severnjačkom derbiju, ne postigavši ni gol, mada je Voša bila daleko upornija sa 15 šuteva, od kojih su pet išli u okvir gola, dok su Subotičani samo tri puta pokušali da ugroze golmana domaćina Lazara Carevića.

SERIJA A: Salernitana i matematički ispala, Frozinone pobegao iz zone ispadanja (VIDEO)

U prvom meču 34. kola Serije A, Frozinone je savladao Salernitanu 3:0. Ekipa sa juga Italije je ovim porazom i...