LŠ: Bruka Olimpijakosa, uništila ih egzotika Makabija (VIDEO)

Fudbaleri Olimpijakosa ispali su već u 2. kolu kvalifikacija za Ligu šampiona, pošto su doživeli pravi debakl na svom Karaiskakiju od Makabija iz Haife i poraženi su sa čak 4-0!

Rezultat prve utakmice u Izraelu bio je 1-1.

Već su u 5. minutu poveli gosti golom fudbalera iz Surinama Tjarona Čerija, što je bio i jedini pogodak u prvom delu igre, a domaćin je imao inicijativu.

Ipak, u drugom poluvremenu je usledio pravi šok. Iako su bili prinuđeni da napadaju, Makabi je uputio čak 9 šuteva ka golu, od toga 4 u okvir, od kojih su opet tri završila i u mreži!

LŠ: Azerbejdžanci sa bivšim igračem Zvezde napravili iznenađenje, Dinamo šokirao Fener, Bodo se poigravao (VIDEO)

Prvo je fudbaler sa Haitija Piertot ekspresno, u roku od četiri minuta, prednost uvećao na 3-0, golovima u 61. i 65. minutu.

Konačni rezultat postavio je Mohamed Abu Fani u 87. minutu.

EL: Barsa slomila Olimpijakos, sa 1-1 se serija seli u Atinu!

U drugom meču plej-of serije, Barselona je savladala Olimpijakos 77:69 i izjednačila na 1:1 u seriji. Domaćin je vodio više...