Milan samleo potencijalnog protivnika Radničkog! (VIDEO)

Potencijalni rival Radničkog iz Niša u narednom kolu kvalifikacija za evropsku Ligu konferencija, pod uslovom da izađu kao bolji iz dvomeča sa Gzirom, austrijski Volfsberger imao je pravu pripremnu utakmicu.

Odmerili su snage u Klagenfurtu sa šampionom Serije A Milanom, ali se doduše nisu dobro proveli. Tim Stefana Piolija je petardom rešio ovu utakmicu, 5-0.

Bio je ovo pravi pripremni duel, sa mnogo izmena, a Milan je na poluvremenu vodio sa 2-0, zahvaljujući pogotcima Rafaela Leaa i Ante Rebića u razmaku od samo dva minuta – u 39. i 41. minutu.

Na 3-0 povisio je iskusni Brazilac Žunior Mesijas u 57. minutu, tri minuta kasnije se pogotkom nadovezao i mladi Francuz Adli, a konačan rezultat u 66. minutu postavio je još jedan mladi igrač Mateo Gabija, posle asistencije Fode Balo-Turea.

NADOMAK ČIŠĆENJA: Jokić na korak od tripl dabla, 3:0 za aktuelnog šampiona! (VIDEO)

Košarkaši Denvera na korak su od plasmana u polufinale zapadne konferencije. Nastavili su seriju pobeda protiv Lejkersa i brejkom u...