Goleada u Superligi!

Posle pobede Vojvodine u Kragujevcu, trijumfe su danas u 4. kolu Superlige Srbije zabeležili i Javor i Spartak iz Subotice.

Oba duela su obilovala efikasnošću.

Javor je u Kruševcu bio bolji od Napretka sa 4-2.

Poveli su gosti u 29. minutu pogotkom francuskog internacionalca Bubakari Dukurea za prednost od 1-0, a to se ispostavilo i rezultatom poluvremena.

U drugom poluvremenu je nastupila prava goleada.

Luka Gojković je već posle povratka na teren duplirao prednost u 46. minutu, da bi u roku od šest minuta sve dileme bile otklonjene.

Prvo je Petar Gigić u 61. minutu povisio na 3-0, a šest minuta kasnije internacionalac sa Jamajke Norman Kembel pogodio je za 4-0.

Napredak je uspeo samo da ublaži poraz pred svojim navijačima, golovima Nebojše Bastajića u 80. i sa penala u 87. minutu.

Napredak u narednom kolu gostuje Partizanu, dok će Javor na svom stadionu igrati protiv novosadske Mladost GAT.

Spartak iz Subotice je na svom terenu bio ubedljiv protiv Voždovca, ostvarivši pobedu od 3-0.

Andrej Todoroski je u 33. minutu pogodio za prednost na poluvremenu, a Nikola Srećković efektnim golom u 67. i Marko Obradović u 78. minutu postavili konačan rezultat.

U narednom kolu Spartak će gostovati Čukaričkom, a Voždovac će dočekati kragujevački Radnički.

Jokić sa saigračem ostvario veliko dostignuće po prvi put u istoriji!

Košarkaši Denver Nagetsa savladali su Lejkerse i u trećoj utakmici na startu plejofa i tako se nalaze nadomak pobede...