GOTOVO DA NEMA DILEME: Nazire se Zvezdin protivnik u plejofu za Ligu šampiona! (VIDEO)

Potencijalni protivnik srpskog šampiona u plejofu za grupnu fazu Lige šampiona gotovo sigurno će biti Makabi Haifa.

Razlog tome je pobeda u prvoj utakmici dvomeča trećeg kola kvalifikacija protiv kiparskog Apolona sa čak 4-0.

STRAŠNA ZVEZDA SILOVITA NA EVROPSKOM DEBIJU: Bukari oduševio het-trikom, pogodila još dva pojačanja! (VIDEO)

U prvom poluvremenu je viđen samo jedan (auto) gol, koji je u svoju mrežu ubacio Francuz Matje Pererne u 38. minutu.

U 54. minutu je fudbaler iz Nigera Ali Mohamed udvostručio prednost, a domaćinu je posao dodatno olakšao drugi žuti karton za bivšeg štopera Zvezde Vukašina Jovanovića, sada fudbalera Apolona.

Ali Mohamed je to iskoristio i ubrzo drugim golom povisio na 3-0 dva minuta kasnije, dok je u 79. minutu fudbaler sa Haitija Piero postavio konačan rezultat.

Srpsko plivačko čudo blizu vize za Pariz!

Mladi srpski plivač Justin Cvetkov oborio je na mitingu u Ajndhovenu juniorski državni rekord (U17) u disciplini 100 metara...