Bajern uništio osvajača Lige Evrope na startu nove sezone! (VIDEO)

Branilac titule u Bundsesligi minhenski Bajern nastavlja svoju dominaciju i na startu nove sezone.

Oni su u prvom kolu elitnog ranga nemačkog fudbala demolirali osvajača Lige Evrope Ajntraht iz Frankfurta, i to na njihovom terenu sa 5-1.

Sve je bilo rešeno već u prvih 45 minuta kada su Bavarci postigli sve golove.

Već u 11. minutu je bilo 2-0, posle gola Benjamina Pavara. Pre toga je tim iz Frankfurta načeo Džošua Kimih u 5. minutu.

U 29. minutu se upisalo i veliko pojačanje iz Liverpula Sadio Mane, posle asistencije Gnabrija.

Ako je bilo dilema, do kraja poluvremena su ih otklonili Džamal Musijala u 33. minutu, kao i Gnabri koji je posle asistencije upisao i pogodak.

Za oba poslednja gola asistirao je prekaljeni Tomas Miler.

Utešni pogodak u drugom poluvremenu postigao je Francuz iz redova Ajntrahta Randal Kolo Muani, pa je u 61. minutu smanjio na 5-1.

Međutim, i pored ubedljive prednosti, Bajern je i u drugom delu kontrolisao dešavanja na terenu i imao inicijativu, tako da domaćin nije imao šansi.

Na kraju je postigao još jedan gol, kada je Musijala drugi put zatresao mrežu u 83. minutu za konačnih 6-1.

Srpski reprezentativc i MVP Lige Evrope Filip Kostić igrao je za domaći tim do 74. minuta, dok je tri minuta ranije zaradio žuti karton.

Bandović nakon plasmana u finale Kupa: Zaslužili smo!

Fudbaleri Vojvodine savladali su ekipu Radničkog u Kragujevcu i plasirali se u finale Kupa Srbije. Trener Novosađana Božidar Bandović rekao...