GOTOVO: Verner napušta Čelsi, klub iz Londona izgubio 20 miliona evra

Timo Verner posle dve godine napušta Čelsi.

Napadač koji je došao za 53 miliona evra, napušta klub za 30 miliona plus bonuse.

Vraća se u klub iz kojeg je i došao – Lajpcig.

On je tamo pružao najbolje partije u karijeri, a cilj mu je da u što boljoj formi dočeka Svetsko prvenstvo u Kataru.

Verner je za Lajpcig nastupao četiri godine i na 156 utakmica je postigao 90 golova.

Povezani članci