BUNDESLIGA: Rezervisti Borusije za 10 minuta režirali apsolutni preokret! (VIDEO)

Fudbaleri Borusije iz Dortmunda slavili su u 2. kolu Bundeslige na gostovanju Frajburgu sa 3-1, posle ekspresnog preokreta u završnici.

Domaćin je na poluvreme otišao sa prednošću od 1-0, zahvaljujući pogotku Gregoriča u 35. minutu. On je glavom smestio loptu u mrežu nakon što mu ju je usled centaršuta na isti način namestio Ginter.

U periodu od 77. do 88. minuta trojica rezervista Milionera doneli su potpuni preokret svom timu.

Načeo je domaćina Bajno Gitens udarcem iz velike daljine, kada je golman Flaken odreagovao jako loše i lopta mu prošla između ruku.

Do preokreta je došlo u 84. minutu, kada je posle fantastičnog prodora stralac prvog gola ušao u šesnaesterac i pronašao Džulijana Branta, koji je na prvu proigrao Mukokoa, a on se našao na pravom mestu i snažno zakucao loptu u mrežu.

Samo tri minuta kasnije Marijus Volf je sjajnim driblingom oslobodio sebi prostor za udarac u šesnaestercu i sjajnim pogotkom sa desne strane suprotnom nogom postavio konačan rezultat.

SERIJA A: Salernitana i matematički ispala, Frozinone pobegao iz zone ispadanja (VIDEO)

U prvom meču 34. kola Serije A, Frozinone je savladao Salernitanu 3:0. Ekipa sa juga Italije je ovim porazom i...