PRIMERA POČELA DUELOM SRBA: Brašanac bolji od Gudelja (VIDEO)

Večeras je počela nova sezona španske La lige utakmicom u kojoj je Osasuna savladala na svom terenu Sevilju sa 2-1.

Domaćin je poveo već u 9. minutu, golom Avile posle dodavanja Rubena Penje. Međutim, samo dva minuta bilo je potrebno Andalužanima da izjednače.

Za poravnanje rezultata pogodio je Rafa Mir posle asistencije Papu Gomeza, a to se ispostavilo i kao poslednji gol u prvih 45 minuta.

Na kraju je presudio penal koji je dosuđen za Osasunu, a koji je realizovao mladi Aimar Oroz. Prethodno je penal faulom skrivio Papu Gomez i tom prilikom zaradio žuti karton.

U pobedničkom timu je od 62. minuta igrao srpski fudbaler Darko Brašanac, koji je zamenio asistenta kod gola Penju, dok je za Sevilju Nemanja Gudelj odigrao čitav duel.

NIJE DOBRO: Gudelj mora na novu operaciju kolena!

Nemanja Gudelj nema sreće ove sezone sa povredama. U toku sezone je imao povredu kolena leve noge posle koje se...