Rajo pobednički kroz Barselonu (VIDEO)

Fudbaleri Rajo Valjekana savladali su Espanjol u Barseloni 0:2 u okviru 2. kola Primere.

Oba tima su već u prvom poluvremenu ostali sa igračem manje. U 16. minutu je crveni karton dobio Ležen iz Rajo Valjekana, a u 30. Gomez iz Espanjola.

Gosti su poveli u 40. minutu. Isi Palazon je odigrao perfektnu pomoćnu igru sa Lopezom posle slobodnog udarca, razmenili su dupli pas, a Palazon je potom precizno šutirao i matirao Lekomta.

Konačan rezultat postavio je Senegalac Sis u 59. minutu. Garsija i Oskar Valentino su duplim pasom izigrali odbranu Espanjola, a Garsija je Proigrao Sisa, koji je odradio lakši deo posla i pogodio za 0:2.

Posle dva odigrana kola Rajo ima četiri boda, dok je Espanjol je ostao na jednom osvojenom bodu.