LIGA ŠAMPIONA: Briž iznenadio, luda završnica u Madridu (VIDEO)

Fudbaleri Atletiko Madrida, pobedili su sa 2:1 Porto u prvom kolu B grupe Lige šampiona. Bilo je veoma teško, a sva tri gola viđena su u dubokoj nadoknadi meča.

Prvo poluvreme susreta u Madridu proteklo je bez golova.

Timovi su uglavnom pokušavali iz daljine.

Crveno beli su gostima iz Portugala prepustili posed i da imaju veći broj šuteva.

U drugom poluvremenu, Koke je postigao gol koji mu je poništen zbog ofsajda.

Finiš meča obeležilo je isključenje Taremija zbog dva žuta kartona.

Kasnije su Jorgandžije iskoristile brojčanu prednost, pa im je Mario Ermoso doneo prvi trijumf u nadoknadi susreta.

Ni tu nije bio kraj uzbuđenjima, pošto je Uribe doneo izjednačenje iz penala. Portugalci u narednom kolu dočekuju Klub Briž.

Ipak, Atletiko golom Antoana Grizmana stiže do pobede u 11. minutu produženog vremena.

Fudbaleri Klub Briža, slavili su minimalnim rezultatom protiv Bajera iz Leverkuzena na svom terenu.

Lever je u poslednje vreme u lošoj formi, i na poluvreme su otišli sa golom minusa.

Strelac je bio Abakar Sila u 42. minutu što je i donelo pobedu.

Pre toga je Dijabi mogao da donese prednost Nemcima, a Minjole mu sjajno odbranio.

Rezultat se do kraja susreta nije menjao. Patriku Šiku je u 77. minutu poništen gol za izjednačenje zbog ofsajda.

Lever u narednom kolu će igrati protiv Atletika.

PORAZ CRNO-BELIH: Četvrtina kojom je Olimpijakos slomio Partizan (VIDEO)

Košarkaši Partizana zakomplikovali su dodatno plasman u plej-in Evrolige nakon poraza od Olimpijakosa. Propustili su priliku da budu u zoni...