To im nije trebalo: Otkriven razlog neuspeha Slovenije na Evropskom prvenstvu

Košarkaši Slovenije završili su Evrobasket u četvrtfinalu, pošto su eliminisani od Poljske.

Kako javlja portal BHBasket, Slovenci su imali žurku noć pred utakmicu sa Poljskom, i da je pijanka trajala do pet ujutru.

– Mamurni od pića i ića, Zmajčeki su izašli na megdan “napaljenoj” i šuterski raspoloženoj Poljskoj. Provelo su se kao bosi po trnju. Svoje slabosti ispoljavali su na sudijama, a nakon utakmice na pres-konfenrenciji Luka Dončić, vođa ekipe, posipao se pepelom. Očito ne bez razloga, jer je dobro znao šta su napravili samo 15-ak sati pre veoma bite utakmice. Slovenci su pijanku vešto sakrili, gurnuli pod tepih, ali je kod javnosti u Sloveniji ostao opor utisak nakon utakmice četvrtfinala i poraza od Poljske. Sad bar znaju o čemu je reč, stoji u tekstu.

Slovenci su na toj utakmici odigrali katasrofalno prvo poluvreme, uspeli su da se vrate u trećoj četvrtini, ali na kraju su izgubili meč rezultatom 90:87.

NBA: Bogdanović odličan u pobedi Atlante

Košarkaši Atlante pobedili su Portland rezultatom 120:106, a srpski košarkaš Bogdan Bogdanović imao je odličnu utakmicu iza sebe.  Nekadašnji...