BL: Borusija u minut do 12 izvukla bod u Klasikeru! (VIDEO)

Veliki derbi Der Klasiker u kom je Borusija iz Dortmunda dočekala Bajern završen je nerešeno 2-2, i to pogotkom u poslednjim momentima utakmice!

Prednost gostima na poluvremenu doneo je Leon Gorecka u 33. minutu, kada je sjajno iz daljine naciljao donji levi ugao.

Na sličan način je, samo na suprotnoj polovini terena, prednost duplirao Liroj Sane u 53. minutu.

Umalo Gorecka nije još jednim golom iz velike udaljenosti dodatno uvećao prednost, ali je zamalo bio neprecizan.

To je odmah na drugoj strani, u 73. minutu iskoristio domaći tim, kada je u odličnoj akciji Modeste proigrao Mukoka koji je prepolovio zaostatak Milionera.

Za Bavarce je usledio šok u petom minutu zaustavnog vremena, kada se asistent kod prvog gola Borusije upisao i u strelce i izvukao bod za svoj tim.

NESLAVNA UVERTIRA ZA BORUSIJU: Ramos sprečio senzaciju davljenika u Parizu!

Fudbaleri Pariz Sen Žermena neprijatno su iznenadili pred svojim navijačima. U ligaškom duelu remizirali su sa Avrom 3:3. Nadoknadili...