Rajković uzeo bod u Elćeu

U 8. kolu Primere fudbaleri Elćea i Majorke su podelili bodove 1:1. Meč je odigran po jako teškom terenu, a početak je odložen zbog velikog pljuska.

Majorka je imala priliku da povede već u 12. minutu, ali je Vedat Muriđi promašio penal.

Elće je ekspresno to kaznio i samo tri minuta kasnije su preko Ponsea poveli 1:0, što je bio i rezultat prvog poluvremena.

U drugom delu Boje dobija crveni karton kod domaćih, a gosti preko Muriđija, koji je ponovo šutirao penal, dolaze do 1:1 u 71. minutu.

U završnici Muriđi je kompletirao svoj učinak tako što je dobio crveni karton pa je i Majorka meč završila sa 10 igrača.

Za goste je branio srpski golman Predrag Rajković koji nije imao mnogo posla pošto je pored gola Elće imao samo još jedan šu u okvir gola.

Na tabeli Elće je ostao prikovan za dno sa samo 2 boda, dok Majorka ima 9.

Partizan najavio derbi: Crno-beli poslali jaku poruku (VIDEO)

Fudbaleri Partizana u subotu od 18 časova gostuju svom najvećem rivalu Crvenoj zvezdi na stadionu "Rajko Mitić" u 173....