ZBOG SKANDIRANJA: Partizan napunio kasu FSS

Disciplinska komisija Fudbalskog saveza Srbije, kaznila je Partizan sa 300.000 dinara.

Oni su sankcionisani zbog skandiranja navijača tokom susreta sa Vojvodinom.

Uzvikivali su: “Pola Mađar, pola Ustaša”.

Ni Novosađani zbog tog meča nisu prošli bez kazne. Platiće 100.000 dinara zbog bakljade svojih pristalica.

Povezani članci