Arsenal nakon drame slavio u Lidsu! (VIDEO)

Fudbaleri Arsenala nastavili su sa pobedama u engleskoj Premijer ligi. Oni su savladali neugodni Lids rezultatom 1:0.

Samo 11 minuta od početka, zbog nestanka električne energije u obližnjem Bistonu, došlo je do kvara na stadionu Lidsa.

Usled nestanka električne energije, pokvarili su se pojedini uređaji, pa sudija Kris Kavanag nije mogao da komunicira sa svojim pomoćnicima u VAR studiju. Timovi su napustili teren da bi se vratili 38 minuta kasnije.

Utakmica se nastavila, a na asistenciju Martina Edegora, Bukajo Saka je poslao loptu pod prečku i Arsenal je poveo.

Lidsu je poništen gol odmah čim je počelo drugo poluvreme, Patrik Bamford je napravio faul u napadu.

Isti igrač imao je priliku i u 54. minutu kada je Ramsdejl opet bio na visini zadatka, da bi posle gledanja VAR snimka u 62. minutu bio dosuđen penal za Lids. Bamford i Ramsdejl su bili jedan prekoputa drugog, a još jednom je golman Arsenala iz tog duela izašao kao pobednik.

Ekipa Arsenala se učvrstila na čelu tabele Premijer lige, dok je Lids pretrpeo četvrti poraz i trenutno je na 15. mestu.

SERIJA A: Podela bodova u derbiju kola (VIDEO)

Fudbaleri Rome i Juventusa remizirali su 1:1 u okviru 35. kola Serije A. Meč je počeo žustro. Već u 4....