SERIJA A: Milan u finišu savladao Veronu

U okviru 10. kola Serije A f udbaleri Milana savladali su Veronu rezultatom 2:1.

Poveo je Milan na samom početku. Migel Veloso postigao je autogol u 9. minutu za vođstvo “roso-nera”. Deset minuta kasnije Verona stiže do izjednačenja, a strelac je Korej Ginter.

Tri boda šampionu Italije donosi Sandro Tonali u 81. minutu, posle sjajne asistencije Ante Rebića, koji je ušao u igru na poluvremenu.

Milan se ovom pobedom vratio na treće mesto na tabeli Serije A sa 23 osvojena boda, dok je Verona na 18. mestu sa samo pet bodova. U narednom kolu Milan dočekuje na svom terenu Moncu, dok će Verona gostovati Sasuolu.

PRED DOMAĆOM PUBLIKOM: Partizan napada Efes, ovacije Obradoviću (VIDEO)

Košarkaši Partizana u ovim trenucima počinju duel 27. kola Evrolige protiv Efesa. Crno-beli su domaćini turskom predstavniku koji takođe želi...