Arsenal neće da odustane: “Tobdžije” petardom oterali “Šumare” sa Emirejtsa (VIDEO)

Lider premijer lige Arsenal, ubedljivom pobedom 5:0 nad Notingem Forestom je ponovo pokazao da imaju najveće ambicije ove sezone.

Poveli su domaći u ranoj fazi meča preko Martinelija, što je bio i rezultat na kojim se otišlo na poluvreme.

U drugom delu, Arsenal je razbio protivnika, i već posle 12 minuta nastavka je bilo 4:0. Golove su dali Nelson dva puta i Parti. Konačnih 5:0 je postavio Odergard u 78. minutu.

Arsenal je i dalje prvi sa dva boda više od Mančester sitija, dok je Notingem na samom dnu sa samo 9 bodova.

JOKIĆU OLAKŠAN POSAO: Minesota značajno oslabljena protiv Denvera u drugoj utakmici?!

Košarkaši aktuelnih šampiona Denver Nagetsa dočekuju ove noći od 4 časova ujutru po našem vremenu Minestoa Timbervulfse, u drugom...