SERIJA A: Roma u finišu do pobede na Bentegodiju (VIDEO)

Fudbaleri Rome došli su do pobede u Veroni posle preokreta 1:3 u 13. kolu Serije A.

Poveli su domaći u 27. minutu preko Davidoviča, da bi isti igrač samo 10 minuta kasnije dobio crveni karton.

To je bio veliki problem za ekipu Salvatorea Boketija, a još veći je bio gol Zaniola za izjednačenje u nadoknadi prvog poluvremena.

U drugom delu nije bilo velikih šansi i činilo se da će Verona iščupati bod.

Ipak, posle dobrog solo prodora Matića po levoj strani, srpski veznjak je pronašao mladog Volpata koji lepim udarcem plasira loptu u malu mrežu za veliko slavlje gostiju.

U nadoknadi vremena iz kontra napada, lep gol je postigao i El Šaravi i samo potvrdi 3 boda i veliku pobedu pred derbi Rima u sledećem kolu.

Roma je sad četvrta sa 25 bodova, dok Verona sa Kremonezeom ima samo 5 bodova na dnu tabele.

SERIJA A: Salernitana i matematički ispala, Frozinone pobegao iz zone ispadanja (VIDEO)

U prvom meču 34. kola Serije A, Frozinone je savladao Salernitanu 3:0. Ekipa sa juga Italije je ovim porazom i...