LŠ: Porto ispratio Atletiko iz Evrope, Briž ispustio prvo mesto (VIDEO)

U prvim mečevima Lige šampiona, koji su na programu u utorak, odigrani su mečevi poslednjeg kola u grupi B.

U Portu domaćin je savladao Atletiko Madrid 2:1 i na taj način izbacio tim Dijega Simeonea iz evropskih takmičenja.

Sa druge strane, Portugalci su osvojili prvo mesto u grupi.

Oba gola domaći su postigli u prvom poluvremenu. Strelci su bili Taremi u 5. minutu, kao i Eustakio 20 minuta kasnije.

Atletiko je počasni pogodak postigao duboko u nadoknadi vremena kada je mrežu domaćih zatresao bivši štoper Partizana Stefan Savić.

U drugom meču grupe Leverkuzen i Briž su odigrali 0:0. Belgijanci su ovim remijem izgubili prvo mesto u grupi, dok je Leverkuzen izborio nastavak takmičenja u Ligi Evrope.

PRIVLAČI PAŽNJU: Koledž velikan želi Stojakovića, postoji jedna prepreka

Mladi košarkaš Andrej Stojaković nije više student Univerziteta Stenford. Svoju koledž karijeru nastaviće negde druge. Martovsko ludilo pripalo je Jukonu...