LŠ: Porto ispratio Atletiko iz Evrope, Briž ispustio prvo mesto (VIDEO)

U prvim mečevima Lige šampiona, koji su na programu u utorak, odigrani su mečevi poslednjeg kola u grupi B.

U Portu domaćin je savladao Atletiko Madrid 2:1 i na taj način izbacio tim Dijega Simeonea iz evropskih takmičenja.

Sa druge strane, Portugalci su osvojili prvo mesto u grupi.

Oba gola domaći su postigli u prvom poluvremenu. Strelci su bili Taremi u 5. minutu, kao i Eustakio 20 minuta kasnije.

Atletiko je počasni pogodak postigao duboko u nadoknadi vremena kada je mrežu domaćih zatresao bivši štoper Partizana Stefan Savić.

U drugom meču grupe Leverkuzen i Briž su odigrali 0:0. Belgijanci su ovim remijem izgubili prvo mesto u grupi, dok je Leverkuzen izborio nastavak takmičenja u Ligi Evrope.

Mančester junajted pobedio Real, Francuz stiže za 62 miliona!

Posle dolaska Džošue Zirkzea na Old Traford za 61 milion evra, Junajted je spremio 62 miliona za defanzivca Lila. Naime,...