LIGA KUP: Ispali favoriti iz Severnog Londona! (VIDEO)

U šesnaestini finala engleskog Liga kupa neprijatno su iznenadila oba rivala iz Svernog Londona Arsenal i Totenhem.

Arsenal fenomenalno gura ove sezone u Premijer ligi pod vođstvom Mikela Artete i zauzima lidersku poziciju, ali je razočarao u ranoj fazi kupa porazom od Brajtona sa 3-1 na Emiratima, i to posle preokreta.

Edi Enketija je doveo u vođstvo Tobdžije u 20. minutu kada verovatno niko nije očekivao krajnji epilog kakav se odigrao do kraja.

Bivši igrač tima iz severnog Londona Dani Velbek je već sedam minuta kasnije izjednačio sa penala, a do preokreta je goste doveo Japanac Kaoru Mitoma u 58. minutu. Konačan rezultat postavio je Tarik Lempti u 71. minutu.

Ništa bolje nije prošao ni najveći Arsenalov rival Totenhem, koji je eliminisan na gostovanju Notingem Forestu sa 2-0.

Brazilac Renan Lodi je do prednosti doveo domaće u 50. minutu posle asistencije Džesija Lingarda, a samo sedam minuta kasnije se do skoro fudbaler Mančester Junajteda i sam upisao u strelce i postavio konačan rezultat.

Real napušta jedan od junaka prolaza rotiv Sitija, italijanski velikan krenuo po potpis

Real Madrid je uspešno prebrodio prolosezonskog "dželata" Mančester siti i plasirao se u polufinale Lige šampiona. Jedan od junaka prolaska...