BUNDESLIGA: Gladbahu derbi Borusija (VIDEO)

Fudbaleri Borusije Menhengladbah slavili su protiv svog imenjaka iz Dortmunda 4:2 u 15. kolu Bundeslige.

Gosti su imali znatno veći posed lopte i broj šuteva ka golu. To je bilo dovoljno za samo dva pogotka.

Gladbah je vodio od 4. minuta da preko Hofmana, da bi u 19. izjednačio Brant.

Sa dva brza gola Menš je poveo 3:1 preko Bensebainija i Tirama. Smanjio je do poluvremena defanzivac Šloterbek.

U nastavku je Hofman krunisao dobru partiju i asistirao za Konea koji je postavio konačan rezultat. Hofmanu je u 70. minutu VAR uskratio mogućnost za drugi gol na meču.

Milioneri su nanizali dva poraza, a sada je samo tri boda razlike između ova dva tima koji se bore i za mesto što vodi u Ligu šampiona.

MEČ SE IGRA U LOZNICI: Poznat termin finala Kupa Srbije

Fudbaleri Vojvodine i Crvene zvezde plasirali su se u finale Kupa Srbije. Vojvodina je u Kragujevcu savladala Radnički 1:0, dok...