CEO STADION JE UTIHNUO NA TRENUTAK: Grozna povreda zvezde Milana, svi su potrčali u pomoć

Na Areni Kombetare u Tirani Italija je u prijateljskom susretu pobedila Albaniju rezultatom 3:1.

Domaćin je poveo u 16. minuti pogotkom Ismajlija, ali ‘Azuri’ su ekspresno stigli do preokreta. Samo četiri minuta kasnije na dodavanje Grifa pogodio je Di Lorenco, a onda je Grifo do kraja susreta postigao još dva pogotka za pobedu.

Međutim, trenutak koji je obiežio utakmicu dogodio se u 42. minutu kad je Sandro Tonali doživeo stravičnu povredu. Tonali je bio u skoku s Bareom i s visine je pao na glavu.

Izgledalo je prestrašno i veznjak Milana je mogao slomiti vrat. Dugomu se pružala pomoć dok na nosilima nije napustio teren.

BUM: Barseloni stigla ponuda od 200 miliona za Jamala!

Zahuktava se letnja transfer pijaca u kojoj će prva zvezda svakako biti Kilijan Mbpae, za kojeg se očekuje da...