JUNAJTEDU PRIJAO RASKID SA RONALDOM: Ubedljiv start drugog dela sezone u Premijer ligi (VIDEO)

Fudbaleri Mančester junajteda trijumfalno su nastavili nastupe u Premijer ligi nakon pauze preuzrokovane održavanjem Svetskog prvenstva u Kataru.

Oni su na Old Trafordu sa ubedljivih 3-0 bili bolji od Notingem Foresta, u 17. kolu elitnog engleskog ranga.

Tim Erika Ten Haga je do prednosti doveo Markus Rašford u 19. minutu, kada se odlično iskrao i otvorio usled kornera, što je primetio Kristijan Eriksen i uposlio ga.

Samo tri minuta kasnije Rašford se našao u ulozi asistenta, kada je u polukontri sjajno driblingom izbacio čuvara i pronašao Marsijala koji je bio precizan i duplirao prednost.

Konačan rezultat postavio je Fred u 87. minutu posle dodavanja sunarodnika Kazemira. Brazilac je mrežu zatresao samo 10 minuta nakon što je kročio na teren pošto je zamenio Eriksena.

Junajted je sada 5. na tabeli sa 29 osvojenih bodova na 15 odigranih utakmica, a ovim su potvrdili da ih nije poremetio javni ispad Kristijana Ronalda, posle kog je raskinut ugovor sa njim.

Prethodno je dobijen i Barnli u osmini finala Liga kupa.

KRAH KAVALIRSA: Samo 10 poena za četvrtinu, Medžik ubedljivo do izjednačenja! (VIDEO)

Košarkaši Orlanda poravnali su na 2-2 protiv Klivlenda u prvoj rundi plej-ofa istočne konferencije NBA lige. Ponovo su bili...