Tandem Griliš – Haland koban po Lids (VIDEO)

Fudbaleri Mančester Sitija savladali su u gostima Lids sa 3-1 u 17. kolu Premijer lige, koja je nastavljena nakon što se završilo Svetsko prvenstvo u Kataru.

Odolevao je domaćin i pored potpune inferiornosti tokom čitavog prvog poluvremena, ali je Rodri probio bedem u zaustavnom vremenu prvog dela. On se našao na pravom mestu posle odbranjenog pokušaja Rijada Mareza.

Potom je na scenu stupio tandem Džek Griliš – Erlin Haland, koji je za 13 minuta rešio sve. U 51. i 64. minutu je engleski reprezentativac pronalazio Norvežanina, koji je upisao 19. i 20. gol u takmičenju i tako nastavio da rešeta od dolaska u Mančester.

Utešni pogodak je dao i postavio konačan rezultat Paskal Strujik u 73. minutu, posle dodavanja Sema Grinvuda.

Siti tako nastavlja poteru za Arsenalom koji je juče nastavio sa blistavim partijama pobedom nad Vest Hemom. Trenutno su na pet bodova zaostatka.

SLEDI PARIZ: Srpkinja postala šampionka Evrope u boksu sa 19 godina!

Mlada srpska bokserka Sara Ćirković postala je seniorska šampionka Evrope u kategoriji do 54 kg na Evropskom prvenstvu koje...