PRIMERA: Viljareal preokretom slavio u gradskom derbiju, Sosijedad rutinski sa Osasunom (VIDEO)

Fudbaleri Viljareala slavili su u gradskom derbiju protiv Valensije 2:1 posle preokreta i gola u poslednjim minutima meča.

Poveli su gosti golom Kavanija u 21. minutu, da bi Čukvueze u poslednjem minutu prvog poluvremena poravnao rezultat.

U drugom delu nerešeno je bilo sve do 88. minuta dok rezevista Fojt nije postigao gol za veliku pobedu.

Viljareal je sad 7. sa 24 boda, dok je Valensija na 10, mestu sa 5 bodova manje.

U drugom meču dana Real Sosijedad je na svom terenu pobedio Osasunu 2:0 golovima Mendeza i Sorlota.

Sosijedad je na 3. mestu sa 29 bodova, dok je Osasuna na 9. mestu sa 23 boda.

Otac srpskog NBA asa novi član UO Crvena zvezda!

Crvena zvezda dobila je pojačanje u Upravnom odboru. Naime, kako su preneli crveno-beli, "pojačanje" je Ilija Jović, otac srpskog reprezentativca...