Atletiko Madrid ponovo razočarao: Simeonova ekipa podelila bodove sa Almerijom

Fudbaleri Atletiko Madrida odigrali su danas nerešeno 1:1 protiv Alemerije u gostima, u utakmici 17. kola španskog prvenstva.

Tim Dijega Simeone poveo je u 18. minutu igre a strelac je bio Anhel Korea. Desetak minuta kasnije opet je imao šansu za gol, ali je golman Martinez ovog puta dobro reagovoa. Bod domaćoj ekipi obezbedio je El Bilal Ture pogotkom u 37. minutu. On je nadskočio sve u kaznenom prostoru i glavom poslao loptu ispod prečke i tako doneo veliki bod svojoj ekipi.

Tim iz Madrida trenutno se nalazi na četvrtom mestu na tabeli sa 28 bodova, dok Almerija zauzima 13. mesto.

DVE RUNDE DO KRAJA: Ništa još nije gotovo, Partizan pred vratima plej-ina

Košarkaši Partizana propustili su veliku priliku da prošle večeri upišu 15 trijumf u Evroligi. Na svom terenu izgubili su od...