Petrić otkrio šta ga posebno raduje posle novog remija

Fudbaleri Partizana upisali su još jedan remi na pripremama u Beleku, pošto su bez golova odigrali protiv bečke Austrije.

Trenera crno-belih Gordana Petrića posebno raduje stanje Hamidu Traorea, koji je izašao iz povrede.

Ponavljam, nama je najvažnije bilo da momci dobro istrče. Bila je brža utakmica nego ona jutros, kada je ritam bio spor, bilo je dosta sunca. Zadovoljan sam jer se niko nije povredio. Traore je odigrao 45 minuta, što me raduje, jer dolazi iz povrede, izjavio je trener Partizana.

Prokomentarisao je i situaciju iz 18. minuta, kada je Lutovcu poništen gol zbog, naizgled, nepostojećeg ofsajda.

Nemam pojma da li je poništen gol ili nije, nama u stručnom štabu je bilo najbitnije da su momci istrčali svih 90 minuta. Narednih dana ćemo videti da li smo odradili dobar posao što smo se odlučili da igramo po dve utakmice u jednom danu, ali su momci pokazali da mogu dobro da istrče svih 90. minuta, konstatovao je Petrić.

Samir Handanovič uživo pratio veliki derbi hrvatskog fudbala: Evo koga je skautirao skaut milanskog velikana

Rijeka je u 32. kolu HNL-a izgubila u Zagrebu od Lokomotive rezultatom 3:1 i napravila veliki kiks u borbi...