BUNDESLIGA: Borusija u poslednjim minutima, Union nastavlja da pravi čuda (VIDEO)

Kompletirano je 17. kolo Bundeslige.

Borusija Dortmund je u vrlo uzbudljivom meču došla do pobede u poslednjim trenucima na gostovanju u Majncu 1:2. Prva dva gola su pala u prvih 4 minuta i činilo se da će se bodovi podeliti. Ipak u 93. minutu Rejna postiže gol za veliku pobedu u borbi za vrh tabele. Trenutno su na 5. mestu, dok je Majnc na 12. mestu sa 20 bodova.

Union Berlin je i dalje u trci za titulu pošto su u gostima savladali Verder u Bremenu posle preokreta. Trenutno su na drugom mestu, samo 3 boda manje od vodećeg Bajerna.

Bajer Leverkuzen nastavlja sa sjajnim partijama sa novim trenerom Ćavijem Alonsom. Vezali su i peti uzastopni trijumf pobedom nad Bohumom 2:0, i sada imaju 24 boda i iz zone ispadanja su došli do borbe za evro kupove.

/Pajper 13 – Haberer 18, Behrens 46/

NASTAVLJAJU ODBRANU TITULE: Polufinale protiv Budućnosti, Partizan počinje prodaju karata

Košarkaši Partizana naredne nedelje počinju polufinalnu seriju ABA lige protiv Budućnosti. Crno-beli će biti domaćini Podgoričanima u prvom meču 30....