Prvi poraz Zvezde na pripremama, Vigo se dobro pokazao!

U pripremnoj utakmici u Antaliji, fudbaleri Crvene zvezde doživeli su prvi poraz. Naime, od njih su bili bolji fudbaleri Ludogoreca rezultatom 3:2.

Crveno-beli su loše otvorili utakmicu i već posle nešto malo više od pola sata igre na semaforu je bilo 3:0.

Prvi gol na meču je postigao Igor Tijago u devet minutu, na 2:0 povisio je Tekpetej u 34, dok je velikih 3:0 Ludogorecu doneo, ponovo, Tijago golom u 36. minutu. Ipak crveno-beli su u nastavku meča uspeli smanjiti zaostatak.

Mirko Ivanić u 75. minutu smanjio je na 3:1, dok je najnovije pojačanje, Aleks Vigo, bio strelac drugog gola u 90. minutu te je postavio konačan rezultat meča.

Efes rutinski protiv Baskonije, Monako nakon preokreta bolji od Asvela, pobeda Barselone

Košarkaši Efesa savladali su Baskoniju i nastavili borbu za Top 10 Evrolige. Od samog početka turski predstavnik je igrao...