SAVIĆ PONOVO U ŽIŽI: Real preko Atletika do polufinala! (VIDEO)

Fudbaleri Real Madrida pobedili su Atletiko 3:1 i plasirali se u polufinale Kupa kralja nakon produžetka. Bili su u zaostatku ali su golom pred kraj uspeli da nastave meč i slave.

Jorgandžije su došle u vođstvo pogotkom Alvara Morate u 19. minutu. Asistirao mu je Nahuel Molina.

Posle toga je u 32. minutu pokušao Militao, ali je bio neprecizan.

Real je imao posed lopte, a Atletiko je pogodio iz jedinog udarca u okvir gola za prvih 45. minuta.

Tokom drugog poluvremena, Oblak u 58. minutu brani udarac Benzemi.

U 79. minutu Real izjednačuje golom Rodriga na asistenciju Modrića.

Grizman je posle u 84. minutu propustio priliku da donese pobedu crveno – belima u regularnom toku susreta.

Realu je u produžetku posao bio olakšan, pošto je Stefan Savić za samo dva minuta dobio dva žuta kartona.

Potom su i preokrenuli golom Benzeme u 104. minutu na dodavanje Vinisijusa nakon malo dužeg napada.

Još jednim golom zapečatili su rezultat. Nakon asistencije u strelce se upisao Vinisijus u nadoknadi drugog produžetka.

Večeras je Atletik Bilbao obezbedio učešće u završnici uz već Barselonu i Osasunu- Žreb polufinala biće objavljen naknadno.

Partizan našao zamenu za Duljaja? Ljubimac “grobara” novi trener crno-belih?

Jedan od dva najveća srpska fudbalska kluba Partizan ostao je i ove sezone bez trofeja. Čelnici Partizana doneli su...