POBEDA INTERA: Lautaro srušio Milan (VIDEO)

Fudbaleri Intera savladali su Milan u ovkiru 21. kola Serije A rezultatom 1:0.

Bio je to 235. derbi Dela Madolina, a čovek odluke bio je Lautaro Martinez, koji je postigao pobedonosni gol u 34. minutu igre. Bio je to njegov 12. pogodak u Seriji A ove sezone.

Inter je bio mnogo bolji tokom prvih 45 minuta, a odnos šuteva prema golu bio je 9:0. Prvi udarac na gol, Milan je imao u 58. minutu, a onda su još nekolikom puta pokušali da dođu bar do izjednačenja, ali bez uspeha. Pokušao je trener Milana da ulaskom Leao u 55. minutu nešto promeni, ali se i on utopio u u lošu igru svog tima.

Ovo je sedmi uzastopni meč za ekipu Milana bz pobede u svim takmičenjima, a treći vezani poraz.

Inter je ovom pobedom zadržao drugo mesto na tabeli i ima 13 bodova manje od vodećeg Napolija, dok se Milan nalazi na mestu broj 6.

RAD I TRUD SE ISPLATILI: Bivši golman Intera i Milana u Juventusu!

Bio je član Intera i Milana, a sada će pojačati Juventus! Kako prenose italijanski mediji, Vojćeha Ščensnog će među stativama zameniti...