PL: Siti kiksnuo i propustio priliku za čelo tabele, Čelsi nastavlja sa porazima uz negativno dostignuće (VIDEO)

Arsenal je danas otvorio 24. kolo Premijer lige pobedom na gostovanju Aston Vili, a sada je završeno još šest utakmica.

Zanimljivo je da su sve utakmice u ovom terminu završene ili minimalnim pobedama ili remijem sa po jednim golom.

Mančester Siti je kiksnuo na gostovanju Notingem Forestu i remijem (1-1) propustio priliku da se, uz utakmicu više, izjednači sa Tobdžijama na čelu tabele po broju bodova.

Iako su imali prednost na poluvremenu posle gola Bernarda Silve u 41. minutu, propustili su brojne šanse da je uvećaju, pa je usledila kazna u vidu pogotka Krisa Vuda u 84. minutu, kada je postavio i konačan rezultat.

Čelsi je nesrećno poražen na Stamford Bridžu od Sautemptona sa 1-0, i tako dozvolio protivniku nešto u čemu nije uspevao više od 35 godina, a to je da ih dobije oba puta u sezoni.

Da stvar bude gora, jedini gol postigao je Džejms Vard-Prous u zaustavnom vremenu prvog poluvremena.

Everton je u duelu timova sa dna tabele na Gudisonu bio bolji od Lidsa takođe minimalnim rezultatom 1-0.

Odlučujući gol postigao je Simus Koleman u 64. minutu na asistenciju Aleksa Ivobija.

Fulam je savladao Brajton na gostovanju sa 1-0 i izdvojio se ispred današnjeg rivala na šestom mestu tabele, ali uz dve utakmice više.

Srpski reprezentativac i novo pojačanje tima sa Krejven Kotidža Saša Lukić presedeo je utakmicu na klupi, dok je Aleksandar Mitrović propustio utakmicu.

Vulverhempton nastavlja sa razočaravajućim rezultatima ove sezone, nakon što je prethodne bio najveća senzacija, pošto je na svom terenu izgubio od Bornmuta takođe sa 1-0.

Jedini gol postigao je Markus Tavernije na početku drugog poluvremena, u 49. minutu, čime je, kako se ispostavilo, i rešio pitanje pobednika.

Brentford i Kristal Palas su remizirali pošto je utakmica završena rezultatom 1-1.

Oba gola su postignuta u drugom poluvremenu. Prvo je Eze doneo vođstvo Palasu u 69. minutu, a domaćin se izvukao u 6. minutu zaustavnog vremena zahvaljujući pogotku Vitalija Janelta.

Ostaje da danas svoj meč od 18.30 odigraju Njukasl i Liverpul na Sent Džejms Parku.

Tadić promašio penal, Olimpijakos ispisao istoriju!

Fenerbahče je večeras na svom terenu dočekao Olimpijakos. Viđena je još jedna neizvesna utakmica posle 3:2 za Grke u...