LIGA 1: Ludnicu u Parizu rešio Mesi majstorstvom, Nejmar se ozbiljno povredio (VIDEO)

Fudbaleri PSŽ-a u poslednjim seknudama su došli do pobede 4:3 nad Lilom posle preokreta u poslednjim minutima meča.

Domaći su do 17. minuta vodili 2:0 posle golova Mbapea i Nejmara, ali su gosti smanjili u 24. minutu preko Diakitea.

To je io rezultat prvog dela, a onda u nastavku Lil pravi preokret. Dejvid i Bamba su bili strelci i 20 minuta pre kraja činilo se da će PSŽ izgubiti meč u Parizu posle 33 uzastopna meča bez poraza.

Ipak, u 86. minutu Mbape donosi izjednačenje, a u 5. minutu nadoknade Lionel Mesi posle slobodnog udarca donosi pobedu za veliko slavlje na Parku Prinčeva.

Za brigu PSŽ-a je teška povreda zgloa Nejmara koji je u suzama napustio teren.

PSŽ ostaje prvi sa 57 bodova, osam više od Marseja, ali i utakmicom više. Lil na 6. mestu ima 41 bod.

Partizan našao zamenu za Duljaja? Ljubimac “grobara” novi trener crno-belih?

Jedan od dva najveća srpska fudbalska kluba Partizan ostao je i ove sezone bez trofeja. Čelnici Partizana doneli su...