UZBUDLJIV FINIŠ DERBIJA: Crveni karton i Rodriges za bod Reala! (VIDEO)

Fudbaleri Real Madrida i Atletika odigrali su 1:1 u okviru 23. kola španske La Lige. Susret nije opravdao epitet derbija a sve se događalo pred kraj.

Prvih 30 minuta gradskog derbija nije donelo uzbuđenje.

Real je držao posed lopte i više šutirao. Čak sedam puta naspram jednog udarca gostiju.

Bledo prvo poluvreme završilo se bez golova i dominaciju Kraljevskog kluba.

Ni nastavak susreta nije doneo ozbiljne prilike na obe strane.

Jorgandžije su uspele da poboljšaju procenat poseda lopte uz po dva šuta oba tima. Posle više od 20 minuta u drugom delu desilo se prvo uzbuđenje.

Anhel Korea dobio je crveni karton u 68. minutu pošto je bez lopte udario Ridigera.

To ih nije omelo i poveli su u 78. minutu nakon pogotka Hose Marije Himeneza na ubacivanje Antoana Grizmana. Dodatno se zakuvalo jer je Real izjednačio u 85. minutu.

Strelac je bio Alvaro Rodriges koji je nadvisio sve posle kornera. To je i bio konačan rezultat.

Nakon ovog remija, Barselona sutra može da pobegne na 10 bodova Realu ako slavi na gostovanju Almeriji. Atletiko drži četvrtu poziciju ispred Betisa i Rajo Valjekana.

Tadić promašio penal, Olimpijakos ispisao istoriju!

Fenerbahče je večeras na svom terenu dočekao Olimpijakos. Viđena je još jedna neizvesna utakmica posle 3:2 za Grke u...